Rita nxjerr në pah gjoksin joshës

11 tetor 15:40

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka vendosur të ndez rrjetin me pozat e saj.

Biondina publikoi disa imazhe duke ekspozuar linjat në bikine.

Aty bie në sy gjoksi i saj gjigant, i cili duket se nga masa e vogël e bikineve ka dalë nga kontrolli.

‘Buzëqeshje përreth 😌 Shpresoj që të gjithë keni kaluar një fundjavë të mahnitshme ❤️’, shkroi ajo krahas imazhit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Ekonomisë (ME), njofton ndërmarrjet publike qendrore dhe lokale…