Rita Ora bashkëpunon me David Guettan për projektin e radhës

12 dhjetor 11:18

Rita Ora ka pasur një vit të suksesshëm sa i përket karrierës muzikore jashtë vendlindjes. Këtë vit shqiptarja solli shumë projekte muzikore të cilat u renditën të parat në top listat botërore, si dhe mbajti shumë koncerte anembanë botës.

Ritën shumë shpejt do ta shohim edhe në një projekt muzikor bashkë me Dj David Guettan. Këtë gjë e bënë të ditur pasi ishin të pranishëm te “Capital FM Jingle Bell Ball”. Kujtojmë se Rita kishte bashkëpunuar me Guetta në vitin 2015 në këngën “Poison”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Supermodeluesja e famshme Kendall Jenneri ka qenë një nga yjet…