Rita Ora bën publike bindjet e saj politike

15 janar 2018 | 14:41

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Këtë herë përveç sukseseve dhe publikimit të hiteve të saj, Rita ka zgjedhur të zbulojë edhe bindjet politike.

Në një postim në rrjetin social “Instagram” Rita ka shprehur admirimin e saj ndaj ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama.

Këngëtarja shqiptare ka postuar një video ku shfaqet ish presidenti Obama në një intervistë, duke e shoqëruar me dixhiturën: “E dua shumë atë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Herën tjetër kur të pranoni e-mail nga shërbimi i njohur…