Rita Ora dhe Kygo performojnë bashkë për herë të parë para publikut

26 prill 2019 | 16:18

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Rita Ora, para pak ditësh ka publikuar këngën më të re në bashkëpunim me Kygo.

“Carry On” është kolona zanore e filmit “Decective Pikachu”. Rita Ora të enjten në mbrëma për herë të parë e ka performuar këtë këngë para publikut së bashku me Kygo.

“Jam e lumtur me këtë performancë të këngës sonë me Kygo. Ndjehem shumë mirë që performuam për herë të parë së bashku”, ka shkruar Ora në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Jonas Brothers janë përzgjedhur si personazhet e kopertinës së revistës…