Rita Ora flet për herë të parë për lidhjen me regjisorin e njohur

19 shtator 15:55

Rita Ora ka folur për herë të parë për lidhjen me Taika Waititi, regjisorin nga Zelanda e Re. Dyshja kanë postuar fotografi nëpër rrjete sociale duke konfirmuar se janë bashkë ndërkohë që së fundmi ata morën pjesë në eventin e modës, Met Gala.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka dhënë një intervistë për “Vogue Australia”, ku dhe u pyet përr regjisorin, me të cilin u lidh për herë të parë kur jetonte në Sidnei. “Unë jam në një vend të mrekullueshëm në jetën time, kjo është gjithçka që mund të them për këtë.”

Përflitet se këngëtarja dhe kineasti kanë qenë së bashku që nga Marsi megjithëse ata bënë debutimin e tyre publik në tapetin e kuq në premierën e e “The Suicide Squad” në gusht. Madje thuhet se gjërat mes tyre janë bërë serioze aq sa po mendojnë dhe martesën.

Rita Ora and Taika Waititi make red carpet debut

 

Rita Ora heads out with rumoured beau Taika Waititi as beaming pair get closer – Aktuelle Boulevard Nachrichten und Fotogalerien zu Stars, Sternchen,…

 

Rita Ora and Taika Waititi's relationship timeline

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti amerikan Joe Biden ka kërkuar që të flasë me…