Rita Ora, imazh i markës së njohur (Foto)

15 janar 14:04

Rita Ora është bërë fytyra e re e markës së njohur të veshjeve në Gjermani. Bëhet fjalë për brendin “Escada”. Lajmin e ka konfirmuar vetë Rita përmes rrjetit social “Instagram”.

“Unë jam shumë e ngazëllyer dhe e nderuar që jam fytyra e re e Escada për kampanjën e tyre. Bëhet fjalë për ngjyra të forta, mesazhe të forta dhe gra të forta”, ka shkruar Rita.

Image result for Rita Ora, imazh i markës së njohurImage result for Rita Ora, imazh i markës së njohur

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kim Kardashian ka konfirmuar se ajo dhe bashkëshorti Kanye West…