Rita Ora, Kim Kardashiani dhe Kris Jenneri bëhen bashkë

16 mars 2018 | 10:54

Ndarja e Rob Kardashianit dhe Rita Orës në vitin 2012 bëri shumë bujë në mediet rozë.

Megjithatë, skandali dhe mëritë e para gjashtë vjetëve midis klanit Kardashian dhe Rita Orës janë harruar.

27-vjeçarja është fotografuar duke bërë një bisedë të këndshme me motrën e Robit, Kim Kardashian dhe nënën Kris Jenner në Lorraine Schwartz në Los Angeles.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gwen Stefani dhe Blake Shelton nuk janë duke u ngutur…