Rita Ora me video 15 minutëshe nga udhëtimi në Kosovë

27 shkurt 21:42

Këngëtarja me renome botërore, e lindur në Prishtinë, Rita Ora, udhëtimin e saj në Kosovë ka vendosur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e saj.

Pamjen e zbritjes nga aeroplani, disa momente nga vallëzimi i Valles së Rugovës, momente me shoqërinë e saj, të gjitha këto këngëtarja me famë botërore i ka vendosur në një video 15 minutëshe të postuar në kanalin e saj zyrtar në “Youtube”.

Rita Ora, më 17 shkurt ishte në Kosovë, e ftuar që të performojë për nder të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Përveç videos 15 minutëshe, Rita Ora në rrjetin social “Twitter” ka bashkangjitur linkun e udhëtimit të saj me mbishkrimin “Kosova ishte aq e paharrueshme dhe jam mirënjohëse që performova prapë në shtëpi. Faleminderit të gjithë juve shumë, e vlerësoj. Shikoni videon e plotë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i…