Rita Ora merr pjesë në koncertin bamirës të ‘BBC’-së

09 nëntor 11:05

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Ajo ka marrë pjesë në një ngjarje bamirësie të organizuar nga “BBC Children in Need” në qytetin e Londrës.

“E falënderoj ‘BBC’-në që më ka ftuar të performoj. I dashuroj aktivitetet bamirëse dhe juve të gjithëve. Nëse ka diçka që mund ta ndihmoj, do ta bëj me dëshirë. Mos harroni të enjten, më 15.11.18, të më shikoni në ‘BBC’ mua e disa artistë të mrekullueshëm duke performuar për të gjithë ju”, ka shkruar Rita në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara