Rita Ora mjaft seksi me bikini

10 qershor 15:04

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rita Ora, numëron 16 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan foto e video të ndryshme.

Mamaja e saj, Vera Ora, ka publikuar së fundmi një foto të 30-vjeçares ku shfaqet e veshur me bikini. Rita shfaqet në super formë dhe elegante.

Ndërkohë këtë imazh, këngëtarja e famshme ka vendosur që ta ripostojë në “Instastory”-n e saj. Bashkëngjitur me të, ajo shkruan se është gati për verën.

Kujtojmë se ditët e fundit Rita ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave online, për shkak të disa fotografive që qarkulluan menjëherë në rrjet. Ajo shfaqej në momente intime me të dashurin e saj të ri si dhe me një vajzë tjetër.

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

“Jam gati për verë”, Rita Ora mjaft seksi me bikini (FOTO)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e…