Rita Ora, në një lidhje me “Spider-Man”?

30 nëntor 2018 | 14:28

Këngëtarja 28-vjeçare dhe ylli i personazhit “Spider-Man”, janë në fazat e para të marrëdhënies të tyre. Të dy ata kanë marrë pjesë në Evening Evening Awards Standard në Londër. Më parë Andrew Garfield ka qenë në një lidhje me aktoren Emma Stone.

Një burim i afërt  pranë Rita Orës i tha gazetës “The Sun” se Rita është takuar me Andrew Garfield rreth një muaj më parë. “Kohët e fundit gjerat kanë ndryshuar dhe marrëdhënia e tyre është bërë më e ngrohtë.

Ata e pëlqejnë njëri-tjetrin, ndonëse takohen rrallë për shkak të angazhimeve që kanë. Gjithsesi, ata kanë një lidhje të vërtetë”, ka thënë ky burim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur e popit, Rihanna duket se nuk i…