Rita Ora në vend të parë

09 janar 2018 | 10:55

Në ditët e para të vitit 2018 këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, pasi uroi fansat për festat e fundvitit, u premtoi se shumë shpejt do të sillte projekte të reja për ta.

Një ndër këto projekte është bashkëpunimi me këngëtarin e grupit ‘One Direction’ dhe së bashku ata publikuan këngën për filmin “Fifty Shades Freed”. Rita dhe Liam publikuan pjesë të këngës në “Instagram”, duke falënderuar fansat e tyre për mbështetjen.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gigi Hadid ka preferuar të veshë rroba të trasha dhe…