Rita Ora përformon me të brendshme

21 janar 12:11

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka mahnitur fansat derisa ka përformuar me të brendshme në koncertin në Hong Kong.

Rita aktualisht po promovon këngën e saj të re me Liam Payne dhe ka festuar me fansat në emisionin “Billboard Radio Live” duke veshur vetëm një palë të brendshme me gurë të shndritshëm.

E veshur me kostumin e bardhë me xhup gëzofi dhe me çizme deri te gjuri, Rita Ora dukej super në formë dhe entuziaste.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditën e lindjes së bashkëshortes së tij, ish-presidenti i…