Rita Ora po shijon rrezet e diellit në Australi, nëna e saj i jep një këshillë në shqip

28 shkurt 13:32

Rita Ora po shijon rrezet e diellit në Australi, nëna e saj i jep

Prej disa javësh, Rita Ora, po qëndron në Australi pasi di të jetë pjesë e jurisë së spektaklit “The Voice”. Pasi bëri 14 ditë karantinë së bashku me të motrën, Elena Ora,  në një nga hotelet më të shtrenjta të Sidnejt, tani po shijon plazhet e Australisë.

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” disa fotografi të shkrepura rastësisht në telefonin e saj, gjatë qëndrimit atje.

Rita Ora po shijon rrezet e diellit në Australi, nëna e saj i jep

E siç bën zakonisht, ajo i ka shkruar në gjuhën shqipe. Vera e ka këshilluar të bijën që të lyhet me kos.  “Rita Pita lyju pak me kos se koke djeg”, i shkruan ajo dhe komenti i saj ka marrë shumë pëlqime.

Rita Ora po shijon rrezet e diellit në Australi, nëna e saj i jep

Rita Ora po shijon rrezet e diellit në Australi, nëna e saj i jep

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,…