Rita Ora provokon fansat meshkuj me fotot e fundit

20 maj 13:01

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në të gjithë botën, Rita Ora, këto ditë të nxehta ka zgjedhur që t’i shijojë duke marrë reze dielli.

Bukuroshja bionde, e cila është gjithnjë shumë aktive në rrjetet sociale, edhe kësaj here nuk  i ka zhgënjyer fansat e saj, kryesisht ata meshkuj, me fotot që ka bërë publike në “Instagram”.

Rita shfaqet me bikini dhe tejet provokuese duke vënë në pah linjat e saj trupore.

E sigurisht komentet dhe pëlqimet në këto foto ishin të shumta.

View this post on Instagram

Me: hey what you reading? You: ffs

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-mbrojtësi i arrirë, Roberto Carlos, ka zbuluar se më 2007…