Rita Ora shënon një tjetër sukses

01 shkurt 10:49

Rita Ora ka zënë vendin e tretë në top-listën e artisteve femra më të dëgjuara në aplikacionin ‘iTunes’.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora në rrjetin social “Instagram”, ku shkruan: “Sa bukur. Viti 2018 do të jetë i mrekullueshëm”.

Vendin e parë e ka zënë Camilla Cabello, të dytin Selena Gomez, të tretin Rita dhe vendin e katërt Demi Lovato.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Duket se vendin e Miley Cyrusit këtë herë në Grammy…