Rihanna nuk e fsheh më lidhjen me miliarderin

01 shkurt 10:48

Duket se vendin e Miley Cyrusit këtë herë në Grammy Awards e mori Rihanna, e cila surprizoi fansat dhe të pranishmit në ngjarje me performancën e saj me këngën “Wild Thoughts”.

Në festën e organizuar pas ngjarjes, Rihanna ka shkuar e shoqëruar nga i dashuri i saj Hassan Jameel, me të cilin duket se po kalon një histori të bukur dashurie.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
William dhe Kate Mideltton kanë vendosur të marrin disa ditë…