Rita Ora shfaqet me bikini dhe tregon format e saj

02 qershor 11:33

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.
Përveç suksesit me projektet muzikore, ajo shpesh merr vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut me fotografitë që publikon dhe me pamjen e saj.

Së fundmi ajo është shfaqur e veshur në bikini, duke vënë në pah linjat trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë herë pas here.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Wuhan ndryshe është cilësuar si vendi i origjinës së shpërthimit…