Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për këtë veshje

18 maj 11:52

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, njihet për stilin e saj unik, eksperimentimin me veshjet dhe guximin në ndryshimin e look-ut, duke marrë përherë vëmendje në çdo paraqitje të saj.

Së fundmi ajo ka shkëlqyer në eventin “Vida Glow” në Syney, ku bukuroshja shqiptare u shfaq me një jumpsuit rozë ‘’Alex Perry’’, e cila kushton plot 1950 dollarë. Këtë veshje, ajo e kishte kombinuar edhe me një varëse prej ari dhe me një palë vathë formë rrethi.

Nuk kursehet aspak! Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për

Nuk kursehet aspak! Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për

Nuk kursehet aspak! Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për

Nuk kursehet aspak! Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për

Nuk kursehet aspak! Rita Ora shpenzon shifrën marramendëse për

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Prevallë të Prizrenit, afër burimit të Lumbardhit është fotografuar…