Rita Ora thuhet që do të zëvendësohet me Oti Mabuse në “The Masked Dancer”

04 mars 20:46

ITV ka konfirmuar tashmë se Rita Ora do të largohet nga pjesa e jurisë në kompeticionin “The Masked Dancer”.

Aludime të shumta kanë rrjedhur deri më tani, por si duket të gjithë po dalin të jenë të vërteta, shkruan Daily Mail

Përpos saj, të tjerë si Jonathan Ross, Mo Gilligan, Davina McCall dhe Joel Dommett do të jenë sërish në juri.

Ajo thuhet që do të zëvendësohet me Oti Mabuse, ndërsa vendimi është marrë derisa ajo qëndron në Australi./Telegrafi

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka vdekur zyrari për informim në Divizonin për Komunikim Publik…