Rita Ora uron ditëlindjen e nënës me foto nga fëmijëria

18 janar 2018 | 10:59

Rita Ora është shprehur tejet emocionale me rastin e ditëlindjes së nënës së saj.

Është Vera ajo që po feston ditëlindjen dhe me këtë rast ka marrë urime edhe nga vajza e saj, Rita.

“Kjo grua më bëri kjo që jam sot. Urime ditëlindjen dhe faleminderit që je shoqja ime më e mirë”, u shpreh Rita në postimin e saj në rrjetet sociale.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Katy Perry ka pohuar se ajo është ‘viktimë’ e…