Rita Ora vazhdon të kërkojë ndihmë për t’i luftuar zjarret në Australi

09 janar 11:34

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka bërë apel për të ndihmuar në luftën kundër zjarreve në Australi.

Nëpërmjet rrjetit social “Instagram”, Ora ka ftuar të gjithë që të kontribuojnë duke u lidhur me postimet që ka bërë në “InstaStory”.

“Zjarret në Australi janë kaq shkatërruese saqë është e pamundur për ne t’i injorojmë. Ne duhet të ndihmojmë tani. Drejtohuni te historitë e mia dhe shkoni për të dhuruar për Kryqin e Kuq Australian, Shoqatën e Shën Vincent de Paul, Fondin Botëror të Botës së Kafshëve dhe një Fund Go Me për të prekurit. Të gjithë këta njerëz janë duke bërë punë të mahnitshme. Ju lutemi dhuroni aty ku mundeni”, ka shkruar Rita.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja amerikane Pink dhe bashkëshorti i saj Carey Hart janë…