Rita Ora veshur plot ngjyra

21 tetor 2018 | 12:45

Ajo është gjithmonë një hap para për sa iu përket tendencave të modës. Së fundmi, ylli shqiptar është fotografuar në Londër, veshur plot ngjyra. Rita Ora dukej mjaft interesante veshur me një bluzë të kuqe, fund rozë dhe një xhaketë të zezë të madhe.

27-vjeçarja u tregua u guximshme me këtë veshje e cila nuk u pëlqye nga të gjithë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në ditët e Mitingut të Poezisë, (Festivali poetik - Klubi…