Rivaldo: Hazardi zëvendësues ideal për Ronaldon

12 tetor 14:34

Ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo beson se Eden Hazard është një zëvendësues ideal për Cristiano Ronaldon në Real Madrid.

“Sulmuesi belg është një lojtarë i madh dhe ai mund të jetë një opsion shumë i mirë për të kaluar në klubin e tij të ëndrrave, Real Madrid. Hazard ishte i mrekullueshëm për Belgjikën në Botëror ka startuar shumë mirë në sezonin e ri për Premier Ligë. Për këtë arsye, Real Madridi duhet ta merr në konsideratë transferin e tij, sidomos pas formës së tyre të dobët dhe dëshirën e Hazardit që të luaj në ‘Bernabeu’”, ka thënë Rivaldo.

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, është takuar sot në zyrën…