Robbie Williams, në rrezik për jetën

02 mars 12:46

Këngëtari me famë botërore, Robbie Williams, ka folur për betejën e tij të dhimbshme me shëndetin mendor.

Në një intervistë për “The Sun”, 44-vjeçari ka thënë se një sëmundje në kokën e tij e cila dëshiron ta vrasë atë.

Robbie u shpreh se ndonjëherë lufta e tij me shëndetin mendor e trondit atë dhe shumë herë ka nevojë të ngjitet në skenë.

Ai ka treguar se mjekët gjetën gjak në trurin e tij, duke e detyruar të kalonte shtatë ditë nën kujdesin mjekësor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari me famë botërore, Robbie Williams, ka folur për betejën…