Roboti kuzhinier

07 mars 11:31

Në një restorant në Pasadena të Los Anxhelosit një robot është pjesëtari më i ri i personelit dhe detyra e tij është e thjeshtë.

Roboti është i vendosur në kuzhinë, i ngarkuar që t’i kthejë qoftet, mishin e patatet që skuqen, për të mos i lënë të digjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjuetarët e alienëve kanë zbuluar një objekt misterioz me Google…