Ronaldo i bën dhuratë Georgines në vlerë prej 124 mijë euro

14 tetor 16:24

Cristiano e dëshmon që është i dashuruar kokë e këmbë në partneren e tij, Georgina Rodruguez.

Ai këtë e shfaq edhe përmes dhuratave të shtrenjta që I zgjedh për të.

Përmes një postimi Georgina ja treguar dhuratën e fundit që ka marrë nga i dashuri.

Aty shihen plotë dhurata të firmës Louis Vuitton.

Vlera e kësaj dhurate është 124.000 euro, dhe nga përshkrimi që ka bërë në këtë imazh ajo dukej se ka mbetur pa fjalë.

The CR7 Timeline. on Twitter: "Cristiano Ronaldo spending vacation with Georgina  Rodriguez. ☀️… "Formentera, Spain- August 14, 2019: Cristiano Ronaldo And Georgina Rodriguez  On Vacation In Spain Stock Photo, Picture And Royalty Free Image. Image  161204946.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Erling Haaland dhe Kylian Mbappe do të jenë lojtarët që…