Ronela Hajati, fituese e festivalit “Netët e Klipit Shqiptar”

28 maj 10:06

Këngëtarja Ronela Hajati ka dalë e para në festivalin “Netët e Klipit Shqiptar” që u mbajt mbrëmë në Ulqin të Malit të Zi.

Ajo, me anë të një postim në rrjetin social Instagram, ka thënë se “TQR” ishte kënga fituese.

“‘TQR’ fitoi videon më e mirë në të gjitha komponentët dhe unë jam zyrtarisht fituese e edicionit të 20-të në ‘Netët e Klipit Shqiptar’”, ka thënë Hajati.

Hajati i ka falënderuar të gjithë adhuruesit e saj nga zemra për mbështetjen.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një zyrtar në Indi është pezulluar nga puna, pasi ka…