Ronela Hajati mallëngjehet: Më mungojnë kohët kur…

01 tetor 13:15

Këngëtares së njohur, Ronela Hajati, duket se i mungojnë shumë kohët kur ajo qëndronte në orët e vona të natës në studion diskografike dhe momentet kur xhironte për videoklipet.

Kjo për faktin se ka prej disa javësh puna për një pjesë të mirë të këngëtarëve është pezulluar, për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e koronavirusit.

Si pasojë, Ronela Hajati u ngushëllua me disa foto nga arkiva e saj që i ndau me ndjekësit.

“Më mungojnë kohët kur xhiroja videoklipe dhe qëndroja deri vonë në studio,”– shkroi ajo, krahas imazheve nga momenti teksa përgatitej për të xhiruar për “Dilema”.

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Ronela Hajati publikon fotot nga arkiva dhe mallëngjehet: Më

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përveç muzikës që bën, Flaka Krelani, është gjithashtu shumë e…