Roza Lati zbulon premtimin, për 3 ditë do ngelë shtatzënë?!

11 qershor 10:44

Moderatorja e njohur, Roza Lati, ishte ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5”, ku komentoi setin më të ri fotografik të saj.

“Do isha bilionere po të shisja kasetën e seksit”, ishte ky titulli i projektit të saj me foto provokuese, veshur thjesht me rroba banje.

E pyetur nga moderatorja e programit, Bieta Sulo, Roza sqaroi njëherë e mirë se nuk ekziston një kasetë seksi, por e gjitha ishte një lojë për të tërhequr vëmendjen e njerëzve.
Moderatorja zbuloi se ka ende disa foto të tjera edhe më të “nxehta” të cilat pret t’i postojë për ditëlindje.

Thënë këtë, ajo tregoi se pas tre ditësh mbush plot 33 vjeç dhe sipas saj, kjo është një moshë e shenjtë.
“I kisha premtuar mamit që do isha bërë me fëmijë kur të mbushja 33 vjeç, por ja që s’ jam shtatzënë”, tha Roza, duke lënë të kuptohet që një fëmijë s’ është në planet e saj të afërta.

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

Për 3 ditë do ngelë shtatzënë?! Roza Lati zbulon

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një ditë pas mbajtjes së liturgjisë në Kishën Ortodokse Serbe…