Rusi operohet me sukses

27 shkurt 12:06

Futbollisti Gëzim Rusi është operuar me sukses. Lajmin e ka konfirmuar skuadra e Rusit, Trepça ’89 nëpërmjet një postimi në “Facebook”.

“Qendërsulmuesi ynë Gëzim Rusi pati një intervenim kirurgjik të cilin e kaloi me sukses. Kryesia, stafi i trajnerëve dhe bashkëlojtarët i dëshirojnë shërim sa më të shpejtë dhe rikthim në fushën e blertë”, thuhet në njoftimin e Trepçës ‘89.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas…