Sa po presin sot mërgimtarët në pikat kufitare për të dalë nga Kosova?

20 gusht 2023 | 08:10

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka përditësuar të dhënat gjendjen në pikat kufitare.

Aktualisht pritje ka në Merdar, 60 minuta dhe te Dheu i Bardhë, 40 minuta.

Në Mutivodë pritjet po zgjasin deri në 10 minuta, ndërsa në pikat tjera fluksi nuk është aq i madh.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati Gent Gjini ka njoftuar se klienti i tij, rreshteri…