Sa të dashura i kishte Haxhi Krasniqi e ka zor t’i përgjigjet të fejuarës?

04 dhjetor 16:30

Boksieri Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij Heidi Lushtaku ishin të ftuar në rubrikën ‘Haje ose thuaje’ në ‘NIN‘ në Klan Kosovë.

Ata gjatë emisionit i bën pyetje njëri tjetrit, dhe ishin disa pyetje interesante.

Dyshja gjatë pyetjeve u munduan të jenë sa më të sinqerte.

Si nga ana e Robinit po ashtu edhe Heidit pyetjet ishin provokuese.

Njëra nga pyetjet që e vuri në siklet Robinin ishte pyetja  ‘Sa të dashura i ke pasur para se të fejoheshe me mua’ e bërë nga Heidi.

Ai nuk e dha përgjigjen por dha një mendim “Hmm, le të themi kështu ajo pjesë s’ekziston më prej se të kam takuar ty”, ka qenë përgjigja romantike e Haxhiut.

Shikojeni emisionin për të parë përgjigjen e boksierit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oda Ekonomike e Kosovës (OEK),  me 18 dhjetor, do të…