Sabri Fejzullahu, fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin

15 korrik 11:52

Sabriu ka treguar vlerësimin që ka për Shyhreten. Dy emrat e njohur të estradës shqiptare, Sabri Fejzullahu dhe Shyhrete Behluli, vazhdojnë të sjellin këngë për fansat e tyre.

Dyshja në fjalë të hënën pasdite e kanë kaluar bashkë në Brezovicë me më të dashurit e tyre, ndërsa kanë realizuar edhe foto.

Në një fotografi ku shfaqet krah Shyhretes, Sabriu e ka quajtur atë ikonë të muzikës shqiptare. “Me kolegen e miken time Shyhreten. Mbete ikonë në zemrat e shqiptarëve dhe do të jesh përjetësisht e admiruar”, ka shkruar Fejzullahu në llogarinë e vet në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë…