Sabri Fejzullahu përlotet në emision, tregon pse mbyllet vetëm në dhomë

06 nëntor 01:38

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu së fundmi ka qenë i ftuar në ATV ku ka shpalosur detaje na jeta e tij private dhe profesionale.

Sabria ka treguar se sa herë që shkon tek shtëpia e tij në Bërnicë ai mbyllet i vetëm në dhomën e Bulzës.

Por ajo që e ka prekur më së shumti është një mesazh i dërguar nga vajza e saj Bulza e cila jeton në Amerikë.

Mes lotësh, Sabri Fejzullahu ka thënë se dëshira e tij dhe e bashkëshortes Nera është që njëherë të vetme të mblidhen bashkë e gjithë familja.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Disa persona të maskuar dhe të armatosur janë filmuar të…