Samir Sahiti largohet nga Flamurtari

04 qershor 2018 | 12:43

Samir Sahiti nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Flamurtarit nga Prishtina. Mesfushori arriti që me skuadrën kuqezi të sigurojë mbetjen në elitën e futbollit të Kosovës.

“Kur arrihen objektivat ndarja është gjithmonë më e lehtë. Nga sot më nuk jam pjesë e Flamurtarit, kurse falënderoi presidentin, Imer Ademi për korrektësinë e treguar, faleminderit kryesisë, trajnerit dhe bashkëlojtarëve”, ka thënë Sahiti.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri i Kombetarës së Gjermanisë, Joachim Low e ka publikuar…