Scarlett Johansson dhe i dashuri i saj në kërkim të një apartamenti milionësh

01 gusht 2018 | 14:04

Scarlet Johansson dhe i dashuri  saj, komediani Colin Jost, e kanë dërguar lidhjen e tyre në një nivel tjetër, pasi po planifikojnë të blejnë një apartament në Hamptons në vlerë prej 7.95 milionë dollarësh.

Me këtë hap synimi i tyre është fillimi i bashkëjetesës. Tani për tani ata kanë një apartament mahnitës me pesë dhoma gjumi në Gurney’s në Montauk, që kushton 8.49 milionë dollarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ai ka anuluar pesë koncerte në turneun e tij për…