Seksbombën britanike e zë ‘belaja’ në plazh (Foto)

16 gusht 2019 | 11:11

Modeluesja Demi Rose njihet për imazhet provokuese në të cilat vazhdimisht ekspozon linjat e përkryera.

Ajo së fundi ka realizuar një set fotografik e veshur në bikini të zeza dhe një kapele në kokë dhe, si çdoherë, dukej tejet joshëse.

Në fotografitë e siguruara nga “DailyMail” shihet çasti kur Demi Rose ishte gati ta pësonte nga një qen.

Teksa po realizonte fotografitë provokuese, një qen i është afruar buzë detit dhe për pak sa nuk e ka kafshuar modeluesen britanike.

Image result for Seksbombën britanike e zë ‘belaja’ në plazhImage result for Seksbombën britanike e zë ‘belaja’ në plazhImage result for Seksbombën britanike e zë ‘belaja’ në plazhImage result for Seksbombën britanike e zë ‘belaja’ në plazh

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Boksieri meksikan Andy Ruiz Jr, kampion bote në peshën e…