Selena Gomez paralajmëron albumin e ri

15 mars 2019 | 11:47

Selena Gomezi ka folur për albumin e saj të ri. Gjatë një video “live” në rrjetin social “Instagram” kohën e fundit, këngëtarja 26-vjeçare foli rreth videoklipi të ri për këngën “I Can’t Get Enough” me Benny Blanko, Tainy dhe J. Balvin dhe siguroi fansat se albumi i saj i ardhshëm do të jetë gati së shpejti.

“Unë jam aktualisht në studio dhe po shkon shumë mirë”, ka thënë Selena.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi u barazua me sulmuesin e…