Selena Gomezi del nga spitali psikiatrik

09 nëntor 11:03

Pas më shumë se një muaj trajtim, Selena Gomezi ka dalë nga spitali psikiatrik.

Një burim ka thënë për “E!News” se këngëtarja tashmë është kthjellur dhe po ndihet shumë mirë fizikisht dhe psikikisht, duke shtuar se Gomezi është tashmë jashtë programit të trajtimit në Nju Jork dhe po ia del shumë mirë mbanë.

Lajme të sponsorizuara