Selena Gomezi dhe Justin Therouxi, “më shumë se vetëm miq”

20 maj 13:33

Selena Gomezi dhe Justin Therouxi u kanë dhënë fund lidhjeve me partnerët e tyre.

Këngëtarja u nda nga Justin Bieberi, ndërsa Theroux nga aktorja e famshme Jennifer Aniston. Dhe tani 25-vjeçarja dhe aktori janë ‘më shumë se vetëm miq’.

Thuhet se Selena dhe 46-vjeçari janë njohur me njëri-tjetrin para shumë vjetësh përmes menaxherit të tyre, por kanë rënë tërësisht në dashuri me njëri-tjetrin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me…