Selmanaj për Leutrim Gërvallën: Na ke bërë krenar

12 maj 16:44

Deputeti i Aleancës për Ardhmërin e Kosovës (AAK), Rasim Selmaja, ka thanë ca fjalë lavdi për këngëtarin Leotrim Gërvalla.

Ai ka thënë se Gërvalla me zërin e tij i bëri çdoherë krenar. “Leutrimi  vjen nga Duboviku i të madhit Jusuf Gërvalla, aty ku jehoi zëri dhe kitara e tij”, ka shkruar Selmaja në profilin e vet në “Facebook”, përderisa shkrimit i’a ka bashkangjitur edhe një video të pjesamrrjës së Leotrim Gërvallës në emision “X- Factor”, në Shqipëri, ku Gërvalla këndoi këngën “Let Her Go” të Don Jaye.

Ndëgjojeni ju lutem!(gjithëçka flet videoja)Një video emocionale por me plotë dashni, vlera kulturore e njerzore!Falemnderit Leutrim Gërvalla!Jeni i mrekullueshëm!Me këtë paraqitje na ke bërë krenar të gjithëve, Dubovikun, Deçanin dhe krejt Kosovën!Leutrimi vjen nga Duboviku i të madhit Jusuf Gërvalla, aty ku jehoi zëri dhe kitara e tij!Suksese Leutrim!Rasim Selmanaj

Publiée par Rasim Selmanaj sur Mardi 12 mai 2020

Postimi i Selmanajt:

Ndëgjojeni ju lutem!

(gjithçka flet videoja)

Një video emocionale por me plotë dashni, vlera kulturore e njerzore!

Falemnderit Leutrim Gërvalla!

Jeni i mrekullueshëm!

Me këtë paraqitje na ke bërë krenar të gjithëve, Dubovikun, Deçanin dhe krejt Kosovën!

Leutrimi  vjen nga Duboviku i të madhit Jusuf Gërvalla, aty ku jehoi zëri dhe kitara e tij!

Suksese Leutrim!

Rasim Selmanaj. (A. M / Epoka e re).

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përhapja e pandemisë ka bërë që edhe në Kosovë të…