Sërish tërmet në Lushnjë

24 shtator 22:43

Akoma pa u qetësuar nga tërmeti i para një ore një tjetër tërmet ka goditur Lushnjën.

Lëkundja e radhës raportohet me magnitudë 2.2 me thellësi 5 km.

Ndërsa kjo është lëkundja e tretë për sot, dy lëkundjet e tjera kanë qenë me magnitudë 3.5 dhe 4.

Të shumtë janë qytetarët që raportuan se i kanë ndjerë lëkundjet e mëparshme, raporton TCh.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Paraqitje dinjitoze e Shkëndijës së Tetovës, pavarësisht humbjes 1-3 ndaj…