Shakira dhe Pique, më të bashkuar se kurrë

26 dhjetor 2017 | 12:26

Fituesja e dy çmimeve Grammy, Shakira dhe futbollisti Pique, kanë hedhur poshtë thashethemet për ndarjen e tyre, lajme të cilat u publikuan në muajin tetor në mediet rozë.

Çifti simpatik u fotografua në aeroportin e Nju Jorkut së bashku me dy djemtë e tyre. Në fotografinë e publikuar çifti dukej mjaft i lumtur me njëri-tjetrin, ndërkohë thuhet se festat e fundvitit kanë vendosur t’i kalojnë në Nju Jork.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Muaji dhjetor simbolizon ardhjen e festave, e për këtë arsye…