Shannen Doherty i nënshtrohet një operacioni pas betejës me kancerin

17 maj 10:40

Shannen Doherty i është nënshtruar një operimi për rikonstruktim, pas dy vjetësh kur ajo për herë të parë bëri publike se është diagnostifikuar me kancer të gjirit.

Ylli i “Charmed” ka postuar një fotografi ku shihet në spital së bashku me nënën. “Urime Dita e Nënës, të dua dhe faleminderit që më ke qëndruar gjithmonë pranë!”, ka shkruar ajo.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gruaja e Ludacris, Eudoxie, së fundmi përdori rrjetin social në…