Gruaja e Ludacrisit pati një përvojë të keqe gjatë jetës

17 maj 10:39

Gruaja e Ludacris, Eudoxie, së fundmi përdori rrjetin social në “Instagram” për të treguar se në fillim të këtij viti ajo pësoi një abort.

“Zot, të falënderoj për dhuratën e jetës. Ky vit nuk ishte edhe aq i mirë për ne”, fillon postimi i saj, për të vazhduar: “Kam pasur një abort dhe kisha nevojë për kirurgji”. Ludacris dhe Eudoxie u martuan në vitin 2014 para se të prisnin në jetë vajzën e tyre Cadence në vitin 2015.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja 33-vjeçare është parë me nënën e vet duke dalë…