Shaqiri: Jam i lumtur në Liverpool

04 dhjetor 2018 | 11:01

Mesfushori shqiptar Xherdan Shaqiri edhe një herë e ka ripërsëritur se është i lumtur në skuadrën e Liverpoolit.

“Jam shumë i lumtur që jam këtu. Jam ambientuar shumë mirë, njerëzit janë të sjellshëm, gjë që reflekton edhe në fushë. Po shikoj para, për një të ardhme të ndritur me këtë klub”, ka thënë Shaqiri.

Kohë më parë ishte folur se Shaqiri mund të largohej gjatë janarit nga Liverpooli dhe të transferohej në Turqi te skuadra e Galatasarayt.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shpalli të mërkurën (5 dhjetor)…