Shaw kërkohet nga Barcelona

27 mars 14:59

Pavarësisht se nuk është në mesin e lojtarëve të preferuar nga Jose Mourinho, Luke Shaw mund të bëhet pjesë e skuadrës së Barcelonës.

E përditshmja britanike “The Mirror” raporton të martën se mbrojtësi anglez pëlqehet shumë nga skuadra e Barcelonës dhe realizimi i këtij transferimi në verë mund të ndodh.

Kontrata aktuale e Show tek United është e vlefshme deri në fund të sezonit gjithsesi, klubi anglez me shumë gjasa pritet që ta rinovojë kontratën e tij edhe me një sezon tjetër në mënyrë që të mos e humbasë atë si një lojtar me parametra zero.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
RAGIP SYLAJ   LETËR POEZISË   Ende pa të njohur…