Shawn Mendes tregon sekretin e bukurisë

21 prill 2019 | 13:31

Këngëtari i famshëm botëror, Shawn Mendes, ka thënë se nuk e pastron fytyrën shpesh.

I pyetur se cili është sekreti i bukurisë për shkak se ai çdoherë e ka fytyrën shumë të pastër, Mendes ka shkruar në “Twitter.

“Unë nuk ju gënjej juve kur them se nuk e pastroj shpesh fytyrën. Unë mendoj se një lëkurë e mirë është e bazuar dhe reflekton nga ajo se si ndiheni. Nëse jeni i lumtur do ta keni edhe fytyrën e bukur”, ka thënë Mendesi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i famshëm, Jason Momoa, ka rruar mjekrën e tij…