Shërbimi Korrektues: Pranohen 12 persona, lirohen dhjetë të tjerë

08 gusht 12:31

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka publikuar statistikat e 24 orëve të fundit në këtë qendër.

Brenda 24 orëve të fundit në këtë qendër janë pranuar 12 persona të ri.

Kurse, të liruar gjatë periudhës së njëjtë janë dhjetë persona. Ndërsa, numri i të dënuarve dhe atyre që qëndrojnë në paraburgim është më i lartë.

STATISTIKA DITORE

Publiée par Shërbimi Korrektues i Kosovës sur Samedi 8 août 2020

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Hisen Berisha Të ndjerit i sigurt ndaj një kërcënimi…